fbpx

פתרונות יצירתיים וחשיבה מחוץ לקופסה

כל עבודות הנגרות נוצרו ותוכננו לפי הצרכים של אותו בעל הפרויקט. כל הגדלים והחיתוכים נעשו בהתאמה אישית.

הפרויקטים שלנו

פרויקט דלתות נסתרות

פרויקט צבעים שקטים

פרויקט ספרייה

פרויקט מטבח

פרויקט מלהיב של מטבח שחור

פרויקט בינימינה

פרויקט זה עוצב ע״י המעצבת נטע ארזבית באווירה כפרית וחמה בה נעשה שימוש בעץ אלון מבוקע ברחבי הבית.המטבח נצבע באמצעות צביעה בתנור בצבע לבן בנוסף לעץ האלון המבוקע.שידת עץ אלון מבוקע מול כניסת הבית אשר משלבת חריטת ידיות באמצעות מכונת CNC.ארונות בגדים בחדרי שינה בגמר פרומיקה לבנה.ארון בגדים עם טלוויזה מוטמעת בארון ונמצאת בקוו חזית.כל עבודות הנגרות נוצרו ותוכננו לפי הצרכים של אותו בעל הפרויקט. כל הגדלים והחיתוכים נעשו בהתאמה אישית.

פרויקט באר יעקוב

פרויקט באר יעקב עוצב ותכונן ע״י מעצבת הפנים מור ורד, הנגרות בפרויקט היא סגנון מודרני שמשלב עץ שנועד להשרות אווירת חמימות.ארונות בגדים עם ידיות אינטגרליות חרוטות עם שתילה של עץ.ספרייה בגוון אפור גרפייט משלוב עם יחידה פתוחה של עץ אלון מבוקע מה שמשלים את עיצוב המטבח.חדר רחצה זוגי ארון שירות וארון רחצה בגוון אפור גרפייט עם שני כיוריםקונסולה של כניסה על מעמד ברזל שחור עם יחידת מיגרות מעץ אלון מבוקעשירותי אורחים  שחור לבן עם מדף וסולם מעץ אלון מבוקע אשר משרה נותן ניגוד חמים לגוונים המודרניים של לבן ושחור.כל עבודות הנגרות נוצרו ותוכננו לפי הצרכים של אותו בעל הפרויקט. כל הגדלים והחיתוכים נעשו בהתאמה אישית.

פרויקט מלון השרון

פרויקט מלון השרון הינו פרויקט בוטיק וייחודי אשר עוצב ע״י המעצבת רינת רייכמן. היא לקחה על עצמה אתגר, חדר בגודל של- 30 מטר אשר צריך להכיל בתוכו: ארון בגדים, ארון רחצה, שידת טלוויזיה, מיטה, מטבח מאובזר בכל האביזרים הטכנולוגים וגם פינות ישיבה. בנוסף, החדר צריך לשדר יוקרתיות ונגיעות של חמימות.העיצוב משלב גוונים של אפור ולבן מודרניים ונקיים, ובשילוב עץ אגוז אירופאי אשר משרה אווירה חמימה על חלל החדר יוצרת את אפקט WOW כשנכנסים לחדר המלון ורק רוצים שכך יראה חדר השינה שלנו.כל המנגנונים של המיגרות כוללים בלימה שקטה שמשלימה את החוויה.למרות שמדובר בחדר בעל מידות קטנות יש בו אפשרויות אחסון רבות ומגוונת.מדובר על פורניר אגוז אירופאי, ידית חרוטה לתוך העץ באמצעות מכונת CNC. כל עבודות הנגרות נוצרו ותוכננו לפי הצרכים של אותו בעל הפרויקט. כל הגדלים והחיתוכים נעשו בהתאמה אישית.

פרויקט יפו על הים

פרויקט בניחוח יווני אשר ממוקם על הים, האדריכל גדי פרידמן הוא האמון על פרויקט זההיה חשוב ליושבי הבית שמכל איזור ישיבה או חדר שינה יהיה אפשרי  לצפות אל הים.העיצוב והירהוט עוצבו בסגנון וגוונים שקטים ורגועים, שנותנים הרגשה של בית אותנטי יווני. בנוסף, שלבו אלמנטים כפריים ונגיעות עץ שישלימו לאווירה חמימה.המטבח כמו שניתן לראות מאד פתוח ויוקרתי עם צבעים לא שגרתיים, הקיר הגבוהה מכיל הרבה אלמנטים: כגון דלת עם מסתור של מכונת כביסה, מייבש, מקרר אינטגרלי, תנור,מיקרו, עמדת קפה ומזווה נסתר שקוע בתוך נישה ונותן לנו אופציה למטבח פתוח שמתשלב עם הסלון. ארונת חדר השינה והרחצה אובזרו בידיות עץ שהותאמו בנגרייה בהתאמה אישית.

פרויקט רחובות

בפרויקט רחובות נעשו חדרי ילדים, סלון, חדרי רחצה וחדר שינה ראשי.בחדרי הילדים שילבנו את הארונות עם שולחנות כתיבה ומדפים. את השולחנות עשינו מעץ מלא אגוז אפריקאימשולב במדפים עשויים בהמשך לחזיתות הארונות שבהם חרוטות ידיות אינטגרליות ע"י שימוש במכונת CNC.חדר הרחצה של הילדים עוצב בשילוב צבעים צעירים ונקיים של כתום ולבן, גם בחדר הרחצה נחרטו ידיותאינטגרליות.חדר רחצה בחדר שינה נעשה גם הוא מעץ מלא אגוז אפריקאי עם מדף תחתון להוספת מקום אחסון.עיצבנו ארון שמטרתו לעזור בהוספת מקום אחסון בבית ולתת קו עיצובי מודרני ולכן הוספנו פתחים העשויים מעץמלא אגוז אמריקאי .כל עבודות הנגרות נוצרו ותוכננו לפי הצרכים של אותו בעל הפרויקט. כל הגדלים והחיתוכים נעשו בהתאמה אישית.

פרויקט רמת השרון

פרויקט רמת השרון תוכנן ועוצב ע״י האדריכל עומר רבין.נגרות נקייה, מודרנית ומנימליסטית. נעשה שימוש בעץ אלון מבוקע אשר משרה אווירת חמימות. יחידת סלון שתוכננת לרצונות הלקוח מובילה ליצירת אומנות מעץ במקום קיר. לכל פריט יש את המקום שלו במערכת מידוף מעץ אלון מבוקע .ארון ילדים עם יחידה פתוחה לחפצים וספרים.חדר רחצה מעץ אלון שנחתך ונשמר על ציור והמשכיות העץ לכל אורך היחידה.ארון חדר שינה אשר משלב טלוויזיה שקועה בתוכו.כל עבודות הנגרות נוצרו ותוכננו לפי הצרכים של אותו בעל הפרויקט. כל הגדלים והחיתוכים נעשו בהתאמה אישית.

פרויקט הגוש הגדול

פרויקט הגוש הגדול עוצב ע"י המעצבת גלית טוויג, פרויקט זה עוצב ונבנה בסגנון "כפרי לייט"  ע"י גימורי עץ אלון מבוקע.השילוב בין פרקטיקה ליופי היה באיזון מושלם בבית שכן כל הרהיטים בבית נבנו כך שלא יסגרו מרחבי מחייה ומקסימום מקומות איחסון .הבית כולו בגוונים נטראלים, גווני אדמה, המשרים רוגע, עדינות וחמימות להורים ולילדים.בפרויקט זה נעשה שימוש בעץ אלון מבוקע במטבח.בסלון ובחדרי רחצה נעשה שימוש בפורניר אלון מבוקע.בחדרי הילדים יצרנו מחיצה ביןי גופי הארון, לצורך אחסון של ספרים ומשחקים יומיומיים.חזיתות כל הארונות בפרויקט נצבעו על גבי אם.די.אף ירוק .בחדר הורים, חדרי הילדים, וחדרי הרחצה ופינת המשפחה נחרטו ידיות אינטגרליות על ידי מכונת סי.אן.סי מתקדמת.כל עבודות הנגרות נוצרו ותוכננו לפי הצרכים של אותו בעל הפרויקט. כל הגדלים והחיתוכים נעשו בהתאמה אישית.

פרויקט נקי

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט מטבח

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט נקי

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט נקי

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט כפר סבא

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט ראש העין

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט תל אביב רביבים

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט צהלה

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט הרצליה

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט הוד השרון

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט אבן יהודה

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט נקי

פרויקט צעיר ונקי

פרויקט אולם תצוגה

אולם התצוגה המרהיב שלנו ברעננה

פרויקט רמת אביב

פרויקט רמת אביב עוצב ע"י המעצבת דגנית, הקו המנחה בפרויקט הזה היה הגיל הצעיר של בעלי הבית, קלילות מודרנית משולבת עם חום. כמו כן יצרנו שילוב של הרבה פתרונות אחסון למרות גודלו הגדול של הבית, בפרויקט זה ניתן לראות חשיבה מחוץ לקופסא.

בפרויקט זה נעשה שימוש בעץ סנדוויץ איכותי .

חזיתות כל הארונות בפרויקט נצבעו על גבי MDF ירוק 22 עמיד בפני מים, שולב משטחי עץ בוצ׳ר כדי ליצור אווירה חמימה.

כמו כן, על גבי כל החזיתות נחרטו ידיות אינטגרליות על ידי מכונת CNC מתקדמת.

כל עבודות הנגרות נוצרו ותוכננו לפי הצרכים של אותו בעל הפרויקט. כל הגדלים והחיתוכים נעשו בהתאמה אישית.

פרויקט גני תקווה

בבית היו נישות שבתוכן בנינו ארונות קיר על מנת למקסם שטח אחסון וגם לתת לבית מראה נקי ואחיד.

בפרויקט גני תקווה נעשו מגוון רחב של ארונות קיר ונישה, מזנון טלויזיה לסלון, וחדר רחצה.

את הידיות האינטגרליות חרטנו כך שלא יבלטו ועדיין יהיו נוחות לפתיחה.

בכל ארונות הקיר עשינו שימוש MDF ירוק עמיד למים ואיכותי .

את חדר הרחצה ביקשו לעשות גם כן בצבע לבן אחיד עם כיור רחב ונוח.

בפינת האוכל עשינו ארון נישה עם פתח עשוי מפורניר אלון מבוקע לאחסון פרטי נוי.

המזנון בסלון נעשה במעטפת של פורניר אלון מבוקע.

הפרויקט עוצב ע"י המעצבת גלית טוויג.

כל עבודות הנגרות נוצרו ותוכננו לפי הצרכים של אותו בעל הפרויקט. כל הגדלים והחיתוכים נעשו בהתאמה אישית.

צור קשר
תשאירו פרטים ונקבע פגישת ייעוץ חינם
גלילה לראש העמוד

שיחת ייעוץ חינם לעיצוב המטבח שלך!

אתם בעד עיצוב כפרי? אולי מודרני מדבר אליכם יותר? או חלומכם הגדול ביותר הוא בכלל מטבח שכולו בצבע ורוד 
בפאו הכל הולך! לא משנה איזה צבע ואיזה חומר תבחרו אתם יכולים לתת לדמיון שלכם להתפרע!
באו שבו איתנו לפגישת ייעוץ חינם! באולם התצוגה החדש שלנו ברעננה ברחוב היצירה 4 ותתרשמו !

דילוג לתוכן