fbpx

העולם והבית

בשנים האחרונות התעורר צורך לחדש, לשפץ ולייחד את הבתים והדירות. ישנן סיבות רבות לדרישה זו, אחת מהן היא המרוץ הטכנולוגי והקשר החדש שנוצר בין האנשים ברחבי העולם בזכות הרשתות החברתיות. השיתופיות בתחום עיצוב הפנים והאדריכלות היא עצומה, החל מרהיטים שעשויים ביד אומן ועד לעיצוב ובנייה מיוחדת של בתים ודירות שהם מחוץ לעין הקונבנציונלית. העיצוב המינימליסטי ביפן יכול להתפרש בסגנונו הייחודי גם באוסטרליה וסגנון המטבח הכפרי שמאפיין את הנורווגים יקבל במה גם אצלנו, בארץ ישראל.

אדריכלים ומעצבי פנים ברחבי העולם מחולקים לכמה סוגי אנשים: אחד מהם בעל נפש אומן שיוצר יצירות מופת שמקבלות צורה מוחשית בדירות ומשרדים ומלבד המראה נותנים תחושת שייכות וייחודיות למחזיק היצירה והשני הוא אדם המגשים את ההוויה ואת נפש הלקוח שבעצם יוצר ומעצב חללים ומבנים שתוכנם ומעטפתם מתארים את אופי האנשים הנמצאים בהם. סגנונות שונים מבטאים תכונות שונות, מראה מודרני יכול לרמוז על אופי צעיר ועדכני שחידושי הטכנולוגיה לא פסחו עליו ומצד שני המראה הכפרי יכול לרמוז על אופי יותר נוסטלגי ועשיר בסיפורים וחוויות.

עיצוב ותכנון בית מגורים יכול לתת פרשנות אומנותית על דיירי הבית ובעצם לתת את התפאורה הנכונה לסיפור החיים שלהם.

צילום:

קווים נקיים עם צבעים מונוכרומטיים כמו לבן, אפור ושחור עם אופי מינימליסטי המשתלבים בחלל מואר יוצרים מראה מודרני ומסודר שבא בשילוב נגרות חכמה ואיכותית המשתלבת בצורה נפלאה בארונות המותאמים לסגנון ומגירות עם טריקה שקטה עם מראה מודרני שלא בא לסתור את המראה הכולל.

גווני אדמה ושמנת הנפוצים בסגנון הפרובאנס מעטרים מטבח שבמרכזו אי עם בסיס עץ איכותי ועמיד ללחות ולעבודה מאומצת. דקורציה תעשייתית שיכולה לתת חספוס למראה הכולל של המטבח ורצפת פרקט שנותנת את בסיס העץ שמאחד בין כל הגורמים שיוצרים שיתוף פעולה בין תכנון ועיצוב מצד מעצבי הפנים והאדריכלים לבין עבודת נגרות מקצועית ומדויקת מצד הנגר.

יותר מ-40 שנות ניסיון וידע עשיר בנגרות מגדירים את המעמד שהגיעה אליו נגריית הבוטיק PAU. ידע שמועבר במשפחה מהאב צבי ועכשיו לבנו גל שמנהל את הנגרייה במסירות ואהבה למקצוע עם מטרות ברורות: לתת ללקוח שירות אינטימי ומקצועי שמלווה את הלקוח לאורך כל הדרך וחוסר פשרה על האיכות וטיב המוצר המוגמר שבא לידי ביטוי באיכות הגבוהה של חומרי הגלם ותהליך עבודה קפדני ומדוקדק עד השיוף האחרון.

נגריית הבוטיק PAU ידועה במסירות והמקצועיות שלה, המוניטין שהולך לפנייה כבר עשורים בעקבות שיתופי הפעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים שיחד הם יוצרים סביבת מגורים טבעית ללקוח ובהשראת הלקוח. מלבד תודעת השירות הגבוהה ללקוח, נגריית הבוטיק PAU יוצרת מערכת יחסית מקצועית עם מעצבי הפנים והאדריכלים, הידע העשיר והמקצועי בנגרות שמציעה נגריית הבוטיק PAU יחד עם הידע התכנוני והאומנותי שמציעים האדריכלים ומעצבי הפנים מביאים את התוצאות הגבוהות ביותר שלקוח יכול לקבל.

צור קשר
תשאירו פרטים ונקבע פגישת ייעוץ חינם
גלילה לראש העמוד

שיחת ייעוץ חינם לעיצוב המטבח שלך!

אתם בעד עיצוב כפרי? אולי מודרני מדבר אליכם יותר? או חלומכם הגדול ביותר הוא בכלל מטבח שכולו בצבע ורוד 
בפאו הכל הולך! לא משנה איזה צבע ואיזה חומר תבחרו אתם יכולים לתת לדמיון שלכם להתפרע!
באו שבו איתנו לפגישת ייעוץ חינם! באולם התצוגה החדש שלנו ברעננה ברחוב היצירה 4 ותתרשמו !

דילוג לתוכן