fbpx

PAU מעניקה חשיבות גבוהה לפרטיותך. המסמך שלהלן מתאר את כללי הזהירות והסודיות שאנו נוקטים בשמירה על פרטיות המידע האישי שלך. אנו לא נחלוק כל מידע אודותיך עם אף גורם כלשהו, למעט מה שיוצהר עליו בפירוש בהמשך. הקשר עמנו מחייב אתכם על פי מסמך סודיות זה.

איסוף מידע אישי

מידע אודותיך אשר מתקבל אצל החברה, משמש אך ורק לצורך מקצועי במסגרתו החברה מעניקה לך שירות. החברה שומרת את המידע האישי אודותיך באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ואיננה מוסרת אותו לאחר. בחתימתך הינך מאשר שאתה יודע ומסכים מפורשות לכך שנתוניך יעובדו על ידי החברה, יישמרו במשרדי החברה הראשיים בישראל, בנציגות המקומית ו/או בשרתים מוצפנים. זכותך לפנות לחברה לאימות המידע האישי אודותיך, ולבקש עריכת שינויים בו באמצעות פנייה למוקד השירות בישראל. הנתונים נשמרים למשך התקופה הקבועה בחוק בלבד.

בהסכמתך לקבל מידע מאתר pau.co.il, אנו רשאים להשתמש בכתובת האלקטרונית שלך על מנת לשלוח אליך מידע הקשור בפעילות החברה על מנת לשפר חווית הגלישה שלך באתרנו. תוכל להודיע לנו שאינך מעוניין שנשלח לך את המידע הזה, באחת הדרכים הבאות:

     1.משלוח דואר אלקטרוני לכתובת pau.galkagan@gmail.com , ובו פירוט השירותים שאינך מעוניין לקבל עוד. 

     2.כניסה לאתר http://pau.co.il/business-card/  לחיצה על כפתור "הוואטספ" ושליחת הודעה על בקשה להפסקת מנוי.

מהו סוג המידע נאגר באתרpau.co.il

מידע שאתם מספקים לנו: אנחנו אוגרים כל מידע שאתם בוחרים לרשום באתר שלנו, או מספקים לנו בכל דרך אחרת, בטלפון או בדואר אלקטרוני. למשל, כשאתם ממלאים טופס רישום, אנו אוגרים מידע הכולל את שמכם, כתובתכם, הדואר האלקטרוני שלכם, ומספר הטלפון שלכם. המידע נועד אך ורק ליצירת קשר אתכם הלקוחות.

האם אתר pau.co.il חולק את המידע עם גופים אחרים?

ייתכן וחלק מהמידע הלא אישי יועבר לצד שלישי, אך איננו חולקים את המידע האישי עם אף גורם, למעט המתואר להלן:

סוכנים וספקי שירות:

אתר pau.co.il עושה שימוש בשירותים של חברות ויחידים על מנת לשרת אותך. למשל, בתהליך החיוב של כרטיס האשראי שלך, בביצוע ההזמנה שלך, במשלוח המוצר או הדואר האלקטרוני אלייך, ובניתוח מידע. בעוד לסוכנים ולספקי השירות האלה יש גישה למידע האישי שלך הקשור לרכישות שהינך מבצע ולשירות שאתה מקבל מאתר החברה, הם אינם יכולים לעשות שימוש במידע הזה, אלא לצורך מתן שירות לאתר pau.co.il.

הגנה על אתר pau.co.il והנלווים לו

אנו משחררים מידע אישי ומידע על חשבון החיוב רק כשאנו מאמינים כי דבר זה נעשה בהתאם לחוק, לצורך יישום התקנות והתנאים שלנו, לצורך הגנה על זכויותינו, רכושינו ובטחון האתר והנלווים לו. דבר זה עשוי לכלול העברת מידע לחברות ולארגונים אחרים, על מנת להקטין את חשיפתנו למעשי נוכלות ולסיכונים הקשורים לכרטיסי אשראי.

מהי מידת השמירה על הפרטים האישיים שלי?

אנו עושים שימוש במספר אמצעים על מנת להגן על המידע האישי שלכם. תוכלו לסייע לנו בכך אם תנהגו על פי ההמלצות שלנו. למשל, כדאי להגן על שם המשתמש והסיסמה שלכם כמו גם על כניסה למחשב שלכם. יש לוודא שאתם מסיימים את השימוש באתר וסוגרים אותו כהלכה.

לאיזה מידע יש לי נגישות?

בכל עת יש לך אפשרות גישה למאגר המידע שלך על מנת לשנות או לתקן אותו, מידע תקשורתי, ושינוי פרטי כרטיס האשראי שלך. ביכולתך לשנות או לתקן את המידע על ידי שליחת הודעה אלינו במייל  ואנחנו נשנהאת המידע שלך בהאתם לרצונותייך.

אתר שאינו אתר pau.co.il

אתר pau מחויב לשמירת פרטיותך. למרות זאת, נוהל הסודיות האמור מיושם רק על מידע שהתקבל באתר pau.co.il אם נכנסת לאתר pau.co.il דרך אתרים אחרים או אם אתה עובר מאתר pau.co.il לאתרים אחרים, אנא וודא את פרטי מסמכי הסודיות שלהם, העשויים להיות שונים משלנו.

תנאי שימוש, מסמך הסודיות ועדכונים .

כל ביקור באתר או סכסוך הנובע ממנו יהיה כפוף למסמך זה. אם קיים ספק כלשהו בקשר למסמך, אנא שלח דואר אלקטרוני ל-pau.galkagan@gmail.com  ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לסייע לך ולפתור כל בעיה. הכתוב במסמך זה עשוי להשתנות, ואיסוף המידע שאנחנו מבצעים כעת כפוף לאמור בו. יש לבדוק את המידע מידי פעם ולעקוב אחרי שינויים ועדכונים.

 
 
גלילה לראש העמוד

פגישת ייעוץ חינם!

אתם בעד עיצוב כפרי? אולי מודרני מדבר אליכם יותר? או חלומכם הגדול ביותר הוא בכלל מטבח שכולו בצבע ורוד 
בפאו הכל הולך! לא משנה איזה צבע ואיזה חומר תבחרו אתם יכולים לתת לדמיון שלכם להתפרע!
באו שבו איתנו לפגישת ייעוץ חינם! באולם התצוגה החדש שלנו ברעננה ברחוב היצירה 4 ותתרשמו !

דילוג לתוכן